Top

Warunki użytkowania

Witamy na stronie SOLARWATT

Przedstawione poniżej informacje określają warunki użytkowania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zapoznanie się z tymi warunkami i ich pełną akceptację przez użytkownika. W przypadku braku akceptacji warunków użytkowania, prosimy o opuszczenie tej witryny.

Ochrona praw autorskich i własności intelektualnej

Niniejsza witryna jest własnością SOLARWATT GmbH, z siedzibą przy Maria-Reiche-Straße 2a, 01109 Dresden, Niemcy. Zawartość witryny chroniona jest prawem autorskim zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.). Dopuszcza się pobieranie i drukowanie materiałów dostępnych w serwisie wyłącznie na prywatny użytek informacyjny. Kopiowanie, reprodukcja oraz publikowanie tych materiałów w jakiejkolwiek formie bez zgody SOLARWATT GmbH jest zabronione.

Wymogi bezpieczeństwa

Użytkownik witryny powinien korzystać z aktualnej wersji przeglądarki internetowej oraz aktualnego oprogramowania antywirusowego. SOLARWATT nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe na skutek niestosowania lub stosowania nieaktualnych zabezpieczeń komputera przez Użytkownika.

Ograniczenie odpowiedzialności

Przedstawione w serwisie informacje mają wyłącznie charakter poglądowy. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje te były aktualne, kompletne i dokładne. Zastrzegamy jednak możliwość wystąpienia błędów lub braku dostępności pewnych funkcji. SOLARWATT nie ponosi odpowiedzialności za skutki działań podjętych lub zaniechanych wyłącznie na podstawie informacji zawartych na tej witrynie.

Wyłączenie odpowiedzialności

Serwis może zawierać odnośniki do stron zewnętrznych. Pomimo starannego doboru tych portali, SOLARWATT zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone tam treści oraz za obowiązujące zasady korzystania z tych witryn. Ich użytkowanie odbywa się na wyłączną odpowiedzialność Użytkownika.

Możliwość zmian

Ze względu na dalszy rozwój strony internetowej, SOLARWATT GmbH zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w warunkach użytkowania niniejszego serwisu.